Первоклассные услуги по раскрутке сайтов от seooki.ua

Раскрутка сайтаВ глобальной сети Интернет привлекают клиентов поисковые системы. Если сайт не будет участвовать в поисковом продвижении, то пользователи (клиенты) просто его не смогут обнаружить. То есть, после того, как создан веб-ресурс, обязательно необходимо позаботится о его раскрутке. Читать далее «Первоклассные услуги по раскрутке сайтов от seooki.ua»

Сезонний мікс: цікаві девайси листопада

Листопад — чудовий місяць для того, щоб поповнити свій персональний «парк» девайсів і гаджетів. Грунтовно протестувати новинки і згодом авторитетно рекомендувати їх своїм знайомим напередодні Нового року в якості подарунків. До речі, і погода цілком відповідна: сидіти вдома з чашкою чаю і, наприклад, планшетом значно приємніше, ніж перестрибувати вкриті тонкою крижаною кіркою калюжі. Читать далее «Сезонний мікс: цікаві девайси листопада»

5 недоліків планшета iPad mini 2

Позавчора в Росії офіційно вийшов у продаж новий планшет iPad Air, а iPad mini другого покоління з’явиться на прилавках в кінці цього тижня. Ми вже говорили про його достоїнства під час анонсу, а тепер прийшов час критичним поглядом окинути його головні недоліки. Читать далее «5 недоліків планшета iPad mini 2»

Десять ключових IPO інтернет-індустрії: від Google і Twitter

Сервіс мікроблогів Twitter провів на цьому тижні первинне публічне розміщення акцій на Нью-Йоркській фондовій біржі. Компанія, яка досі не вийшла на прибутковий рівень, розмістила 70 мільйонів акцій за ціною 26 доларів за папір — вище встановленого раніше цінового діапазону в 23-25 доларів. Читать далее «Десять ключових IPO інтернет-індустрії: від Google і Twitter»