«М. Відео»: цінники на ноутбуки, телефони та гаджети зростуть на 20%

У зв’язку з падінням валютного курсу рубля можливе підвищення цінників на певні види електронної техніки на 20% в 2015 році, віщує компанія «М. Відео», яка є на сьогоднішній день однією із значних російських торгових мереж продають електроніку. Читать далее ««М. Відео»: цінники на ноутбуки, телефони та гаджети зростуть на 20%»

Абонентське обслуговування гарантує надійність відеоспостереженню

Добитися поліпшення роботи відеоспостереження можна, регулярно проводячи обслуговування системи в цілому, видаляючи неполадки техніки. Уникнути проблем з устаткуванням, зокрема, вдасться, підтримуючи постійну чистоту і цілісність камер. Читать далее «Абонентське обслуговування гарантує надійність відеоспостереженню»

Кондиціонери вимагають регулярної заправки

Напередодні спекотного сезону самий раз перевірити справність своїх кондиціонерів: провести огляд, дозаправити. Заправка кондиціонерів — це сервісна операція. Вона передбачає необхідність виконати заново (поповнити) кількість холодоагенту в кліматичній техніці.

Читать далее «Кондиціонери вимагають регулярної заправки»

ДТ-75 – надійний трактор для сільгоспробіт

Гусеничний, крутосьлонний трактор ДТ 75 добре відомий ще з радянських часів. Сучасні модернізовані його версії, як і раніше, призначені для виконання сільськогосподарських робіт. Зокрема, техніка здатна орати середній і важкий ґрунт, завглибшки до 30 см, забезпечувати суцільну культивацію, боронування і посів. Читать далее «ДТ-75 – надійний трактор для сільгоспробіт»

Дженерики Сиалиса: эффективное воздействие, доступная стоимость

В любом возрасте у мужчин могут возникнуть проблемы с эрекцией. Ситуация, конечно, неприятная, но не стоит расстраиваться, ведь есть возможность ее исправить, причем, быстро – принять Сиалис – препарат, который на деле доказал свою эффективность. Читать далее «Дженерики Сиалиса: эффективное воздействие, доступная стоимость»

Світлодіодні світильники економні та екологічні


Щоб платити менші суми за електроенергію і користуватися сучасними технічними розробками, необхідно придбати додому або в офіс (інше приміщення) світлодіодні світильники.
Читать далее «Світлодіодні світильники економні та екологічні»

Недорога оренда надійної спецтехніки


Сьогодні багато робіт можна або дуже довго виконувати людськими руками. Тому і виникає необхідність використовувати спецтехніку. Але, далеко не всі, навіть дуже розвинені фірми можуть собі дозволити придбати техніку, так як вона коштує зовсім недешево.
Читать далее «Недорога оренда надійної спецтехніки»

Выбор подарка: какой гаджет подарить?

Среди популярных необычных подарков сегодня можно отдать предпочтение умному карандашу, гитаре с подарками, домашнему дрону и ряду других гостей из будущего. Но что подарить человеку, который уже является владельцем айфона и киндла. Вот дюжина интересных предложений по этому поводу. Читать далее «Выбор подарка: какой гаджет подарить?»

Настройка сети через «Домашний Интернет»

Там, где есть два и больше компьютеров, нужна сеть. Тогда можно будет быстро обмениваться информацией, пользоваться общими ресурсами, такими, например, как принтер, сканер и т.д. И, естественно, иметь общий доступ к Интернету. Читать далее «Настройка сети через «Домашний Интернет»»

5 головних відмінностей OS Tizen від інших платформ

На цьому тижні було представлено перше в світі пристрій під управлінням нової операційної системи Tizen. Але що людям відомо про неї? Ми перерахуємо вам п’ять основних переваг нової платформи перед головними конкурентами. Читать далее «5 головних відмінностей OS Tizen від інших платформ»