Японцям запропонують завести голографічну дружину

golde1daa10dЯпонська компанія Vinclu почала приймати попередні замовлення на пристрій Gatebox — апарат, що дозволяє завести «голографічний дружину». Про це повідомляє The Telegraph. Читать далее «Японцям запропонують завести голографічну дружину»

Тім Кук анонсував новий комп’ютер Apple

app8c3aГенеральний директор Apple Тім Кук в листі співробітникам компанії розповів, що корпорація готує до випуску настільний комп’ютер, і цей сегмент має велике значення. Послання було опубліковано на порталі TechCrunch. Читать далее «Тім Кук анонсував новий комп’ютер Apple»

Особливості застосування магнітів у приладобудуванні, радіо — і електротехніки

У 1820 р. Ерстедом було виявлено, що провідник зі струмом впливає на магнітну стрілку, змушуючи її провертатися. Приблизно через тиждень після цього Ампером було доведено тяжіння двох паралельних провідників зі струмом одного напрямку. Читать далее «Особливості застосування магнітів у приладобудуванні, радіо — і електротехніки»

В Естонії мережевий оператор Elektrilevi встановив більше половини дистанційних лічильників


Мережеве підприємство Elektrilevi встановило в Естонії понад 316 000 лічильників віддаленого зчитування із запланованих 624 000. На дистанційне зчитування переведено кожне третє домогосподарство, тобто всього 207 500 домогосподарств. Читать далее «В Естонії мережевий оператор Elektrilevi встановив більше половини дистанційних лічильників»

Представлена інтерфейсна система комп’ютер-мозок

В американському дослідному центрі Вадсворт вченими була розроблена інтерфейсна система комп’ютер-мозок, яка допоможе людям з обмеженими можливостями суттєво спростити спілкування, використовуючи при цьому комп’ютерний екран. Читать далее «Представлена інтерфейсна система комп’ютер-мозок»

Lenovo і ASUS готують хромбуки за $150

Lenovo і ASUS готують до випуску хромбуки на новій однокристальній системі Rockchip в першій половині 2015 р., причому їх вартість повинна скласти всього $150, повідомляє 3dnews.ru з посиланням на китайських постачальників. Читать далее «Lenovo і ASUS готують хромбуки за $150»

Магнітні бактерії можуть допомогти у створенні біо-комп’ютерів майбутнього

Команда вчених з університету британського міста Лідс і Токійського університету сільського господарства і технології провели дослідження бактерій, які містять залізо. Читать далее «Магнітні бактерії можуть допомогти у створенні біо-комп’ютерів майбутнього»

Магнетизм нового матеріалу управляється електрикою


У портативній електронній техніці для обробки та тимчасового зберігання інформації використовується електрика, але великі і довгострокові банки даних створюються в основному на основі магнітних технологій. Читать далее «Магнетизм нового матеріалу управляється електрикою»

Набір для дослідів з надпровідниками збирає кошти на Boomstarter


Кілька років тому надпровідники здавалися чимось футуристичний і недосяжним. Матеріали на їх основі, так і саме поняття, викликали жах в серцях шанувальників наукового прогресу. Читать далее «Набір для дослідів з надпровідниками збирає кошти на Boomstarter»

Додаток HutQA — обов’язковий інструмент при проведенні ремонту

Ремонт
Не секрет, що ремонт квартири — сумнівне задоволення, що віднімає багато часу. Полегшити завдання допоможе додаток HutQA. Програма є калькулятором витратних матеріалів і дуже проста у використанні, розповідає оглядач Олександр Леві. Читать далее «Додаток HutQA — обов’язковий інструмент при проведенні ремонту»