Фільтри для пральних машин пропонують сучасні способи очищення води

Кожна господиня зацікавлена в тривалому терміні експлуатації побутової техніки, в тому числі і пральної машини. Але навіть найсучасніші моделі, незважаючи на комплектацію новітніми пристроями і програмами, не застраховані від негативного впливу водопровідної води і, як наслідок, утворення накипу. Читать далее «Фільтри для пральних машин пропонують сучасні способи очищення води»

GlacialLight представила 10-дюймовий світильник з світловіддачею 91 лм/Вт


Виробнича компанія GlacialLight, що є підрозділом тайваньської технологічної корпорації GlaicalTech, представила економічний 10-дюймовий вмонтовуваний світильник GL-DL10-SM, який доповнює лінійку пристроїв для внутрішнього освітлення. Читать далее «GlacialLight представила 10-дюймовий світильник з світловіддачею 91 лм/Вт»

Швейцарські годинники стали доступнішими

Швейцарські годинники завжди були важливою складовою іміджу ділової людини. В цілісності іміджу, образу дрібниць не буває, а якщо говорити про наручний годинник, то тим більше. Читать далее «Швейцарські годинники стали доступнішими»

Sanyo представила нову лінійку HD-телевізорів

LED-телевізор
Sanyo анонсувала цілу лінійку домашніх телевізорів 2014 року. Кожен з них володіє здатністю 1920х1080 пікселів. На даний момент компанія не готова продавати телевізори з роздільною здатністю 4К — це зрозуміло, якщо врахувати, що Sanyo вважається досить дешевим брендом. Читать далее «Sanyo представила нову лінійку HD-телевізорів»

Вчені розробили новий матеріал для ефективних і безпечних систем зберігання водню


Вчені та інженери з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго розробили структуру і виготовлено дослідні зразки нових керамічних матеріалів, які можуть використовуватися в системах ефективного і безпечного зберігання водню. Читать далее «Вчені розробили новий матеріал для ефективних і безпечних систем зберігання водню»

Спецназ отримає безшумні електромотоцикли


Американська компанія Logos Technologies отримала фінансування від Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA на розробку безшумного гібридно-електричного мотоцикла, орієнтованого на військове використання. Читать далее «Спецназ отримає безшумні електромотоцикли»

Выбор подарка: какой гаджет подарить?

Среди популярных необычных подарков сегодня можно отдать предпочтение умному карандашу, гитаре с подарками, домашнему дрону и ряду других гостей из будущего. Но что подарить человеку, который уже является владельцем айфона и киндла. Вот дюжина интересных предложений по этому поводу. Читать далее «Выбор подарка: какой гаджет подарить?»

Восстановление данных реально

Часто бывает так, что необходимо восстановить файлы с флешки. Как это можно сделать? Реально ли восстановить документы после форматирования флешки? Специалисты дают положительные ответы на данные вопросы. И это обнадеживает. Читать далее «Восстановление данных реально»

5 додатків Google для активних мандрівників

Новорічні канікули — чудовий привід відпочити, з’їздити в невелику подорож, набратися сил і вражень. Любителі активного способу життя напевно захочуть відправитися на один з численних гірськолижних курортів за довгоочікуваної порцією адреналіну. Навіть якщо ви вирішили поїхати в таку подорож вперше, підійти до зимового відпочинку у всеозброєнні вам допоможуть сервіси Google. Читать далее «5 додатків Google для активних мандрівників»

6 неймовірних речей, які надруковані на 3D-принтері

Автомобіль, надрукований на 3D-принтеріОстаннім часом дедалі частіше з’являються новини про успіхи 3D-друку. Приміром, днями було проведено випробування першого «друкованого» пістолета з назвою The Ліберейтор. Спочатку пістолет не міг зробити більше жодного пострілу, вже на другому він вибухав. Однак коли творець пістолета Коді Вілсон (Cody Wilson) додав до складу крилонитрил-бутадієн-стирол, пістолет витримав вже 8 пострілів, але в результаті все одно розірвався. Читать далее «6 неймовірних речей, які надруковані на 3D-принтері»