Дженерики Сиалиса: эффективное воздействие, доступная стоимость

В любом возрасте у мужчин могут возникнуть проблемы с эрекцией. Ситуация, конечно, неприятная, но не стоит расстраиваться, ведь есть возможность ее исправить, причем, быстро – принять Сиалис – препарат, который на деле доказал свою эффективность. Читать далее «Дженерики Сиалиса: эффективное воздействие, доступная стоимость»

Sanyo представила нову лінійку HD-телевізорів

LED-телевізор
Sanyo анонсувала цілу лінійку домашніх телевізорів 2014 року. Кожен з них володіє здатністю 1920х1080 пікселів. На даний момент компанія не готова продавати телевізори з роздільною здатністю 4К — це зрозуміло, якщо врахувати, що Sanyo вважається досить дешевим брендом. Читать далее «Sanyo представила нову лінійку HD-телевізорів»

Світлодіодні світильники економні та екологічні


Щоб платити менші суми за електроенергію і користуватися сучасними технічними розробками, необхідно придбати додому або в офіс (інше приміщення) світлодіодні світильники.
Читать далее «Світлодіодні світильники економні та екологічні»

Недорога оренда надійної спецтехніки


Сьогодні багато робіт можна або дуже довго виконувати людськими руками. Тому і виникає необхідність використовувати спецтехніку. Але, далеко не всі, навіть дуже розвинені фірми можуть собі дозволити придбати техніку, так як вона коштує зовсім недешево.
Читать далее «Недорога оренда надійної спецтехніки»

Pyro Board — «полум’яна» аудіо-візуалізація, реалізована за допомогою 2500 газових пальників


Багато з нас пам’ятають дні, коли у популярних програм аудіо-плеєрів почали з’являтися перші модулі аудіо-візуалізації, які створювали на екрані комп’ютера різні образи, переміщаються або змінюють свою форму в такт з поточної музикою. Читать далее «Pyro Board — «полум’яна» аудіо-візуалізація, реалізована за допомогою 2500 газових пальників»

Вчені розробили новий матеріал для ефективних і безпечних систем зберігання водню


Вчені та інженери з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго розробили структуру і виготовлено дослідні зразки нових керамічних матеріалів, які можуть використовуватися в системах ефективного і безпечного зберігання водню. Читать далее «Вчені розробили новий матеріал для ефективних і безпечних систем зберігання водню»

Спецназ отримає безшумні електромотоцикли


Американська компанія Logos Technologies отримала фінансування від Управління перспективних дослідницьких програм Пентагону DARPA на розробку безшумного гібридно-електричного мотоцикла, орієнтованого на військове використання. Читать далее «Спецназ отримає безшумні електромотоцикли»

Printoo — перший набір гнучкої електроніки, доступний звичайним споживачам


Останнім часом дуже багато говориться про розробку гнучкою і еластичною електроніки різного призначення та різного виду. Але, до останнього часу гнучка електроніка була лише долею науково-дослідних лабораторій, а незабаром, завдяки старанням молодий португальської компанії Ynvisible, набір гнучких електронних модулів, товщина яких порівнянна з товщиною листа паперу і сумісних з популярною платформою Arduino, стане доступний усім бажаючим. Читать далее «Printoo — перший набір гнучкої електроніки, доступний звичайним споживачам»