Магнітні бактерії можуть допомогти у створенні біо-комп’ютерів майбутнього

Команда вчених з університету британського міста Лідс і Токійського університету сільського господарства і технології провели дослідження бактерій, які містять залізо. Читать далее «Магнітні бактерії можуть допомогти у створенні біо-комп’ютерів майбутнього»

Palfinger представив нову серію комерційної техніки


Palfinger представив свою нову лінійку комерційної техніки, а також повідомив про редизайн кранів L-серії. Всі нововведення від австрійського концерну можна було оцінити на недавно минулих виставках в Німеччині. Читать далее «Palfinger представив нову серію комерційної техніки»

Sony Vaio — це сучасні ноутбуки


Сьогодні багато хто з нас роблять серйозні покупки за допомогою Інтернету. Наприклад, якщо потрібен ноутбук або монітор до ПК, телевізор або будь-яка інша портативна, оргтехніка, або ж побутові прилади і т.д. На сторінці http://postup.brama.com/usual.php?what=79193, наприклад, описується великий асортимент. Зокрема, є великий вибір сучасних ноутбуків (ультрабуків) від Sony Vaio, причому, як годиться, за цілком доступною ціною. Читать далее «Sony Vaio — це сучасні ноутбуки»

Sony Playstation – прекрасный инструмент для отдыха

Sony Playstation
Современное поколение игровых консолей – это, в частности, и Sony Playstation. Данная приставка является настоящим флагманом игровой индустрии. Sony Playstation – это великолепный инструмент для отдыха, развлечений после тяжелых рабочих дней или для детского, подросткового досуга. Читать далее «Sony Playstation – прекрасный инструмент для отдыха»