Представлена інтерфейсна система комп’ютер-мозок

В американському дослідному центрі Вадсворт вченими була розроблена інтерфейсна система комп’ютер-мозок, яка допоможе людям з обмеженими можливостями суттєво спростити спілкування, використовуючи при цьому комп’ютерний екран. Читать далее «Представлена інтерфейсна система комп’ютер-мозок»

Смартфоны Sony – умная техника


Компания Sony – хорошо известна в мире, особенно в мире бытовой электроники, автомобильных систем, игровых приставок, высококачественных мобильных телефонов. Продукция, что выходит в свет под этим брендом редко когда заслуживает нареканий от пользователей, преимущественно, ее вспоминают лишь восторженными отзывами. Читать далее «Смартфоны Sony – умная техника»

«М. Відео»: цінники на ноутбуки, телефони та гаджети зростуть на 20%

У зв’язку з падінням валютного курсу рубля можливе підвищення цінників на певні види електронної техніки на 20% в 2015 році, віщує компанія «М. Відео», яка є на сьогоднішній день однією із значних російських торгових мереж продають електроніку. Читать далее ««М. Відео»: цінники на ноутбуки, телефони та гаджети зростуть на 20%»

Lenovo і ASUS готують хромбуки за $150

Lenovo і ASUS готують до випуску хромбуки на новій однокристальній системі Rockchip в першій половині 2015 р., причому їх вартість повинна скласти всього $150, повідомляє 3dnews.ru з посиланням на китайських постачальників. Читать далее «Lenovo і ASUS готують хромбуки за $150»

Asus показав нові смартфони ZenFone


Asus показав нові бюджетні смартфони модельної лінійки ZenFone. За словами генерального директора Asus Джеррі Чена, друге покоління гаджетів побачить світ вже на початку наступного року. Дебютна презентація смартфонів пройде на щорічній виставці електроніки CES 2015. Читать далее «Asus показав нові смартфони ZenFone»