Хакери вкрали дані тисяч користувачів Android з Росії та України

hakb3104Фахівці виявили нову версію вірусу-здирника, який краде банківські дані з мобільних пристроїв. Про це повідомляється в блозі «Лабораторії Касперського». Читать далее «Хакери вкрали дані тисяч користувачів Android з Росії та України»

Хакери атакували великі російські банки через розумні тостери та кавомашини

toster2572fdDDoS-атаки на великі російські банки восени велися через комп’ютерну мережу, що складається з тисяч заражених персональних пристроїв. Про це в ході прес-конференції повідомив головний антивірусний експерт «Лабораторії Касперського» Олександр Гостєв. Читать далее «Хакери атакували великі російські банки через розумні тостери та кавомашини»

Американка знайшла тіло загиблого чоловіка через додаток з пошуку телефонів

mobtel1b62b37bЖителька Пасифіка (Каліфорнія) виявила тіло свого загиблого чоловіка Джейша Пателя (Jayesh Patel) з допомогою програми з пошуку зниклих мобільних телефонів. Про це повідомляє The Mercury News. Читать далее «Американка знайшла тіло загиблого чоловіка через додаток з пошуку телефонів»

Японцям запропонують завести голографічну дружину

golde1daa10dЯпонська компанія Vinclu почала приймати попередні замовлення на пристрій Gatebox — апарат, що дозволяє завести «голографічний дружину». Про це повідомляє The Telegraph. Читать далее «Японцям запропонують завести голографічну дружину»

Тім Кук анонсував новий комп’ютер Apple

app8c3aГенеральний директор Apple Тім Кук в листі співробітникам компанії розповів, що корпорація готує до випуску настільний комп’ютер, і цей сегмент має велике значення. Послання було опубліковано на порталі TechCrunch. Читать далее «Тім Кук анонсував новий комп’ютер Apple»