Продажі PlayStation 4 в РФ розпочнуться 28 листопада в магазинах «м. Відео»

Sony PlayStation 4Продажі ігрової консолі Sony PlayStation 4 почнуться в двох гіпермаркетах «М.відео»

Продажі ігрової консолі Sony PlayStation 4 почнуться в гіпермаркетах «М.відео» в Москві і Санкт-Петербурзі у четвер, 28 листопада, повідомиляє Digit.ru.

Продажі в двох магазинах «м. Відео» розпочнуться о 22.00 мск. Ціна консолі складе 19 тисяч рублів. На сайті магазину відкрито передзамовлення, скористалися ним покупці можуть отримати знижку в 1 тисячу рублів при пред’явленні ваучера.

Разом зі стартом консолі почнуться продажі адаптованих під PS4 ігор, пише gamernews.info : Call of Duty: Ghosts, FIFA14, Battlefield 4, Need for Speed: Rivals, «Assassin’s Creed IV: Чорний прапор», Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition та інших за ціною 2,8 тисячі рублів. Бездротовий маніпулятор Sony DualShock буде продаватися за 2,6 тисячі рублів. Попереднє замовлення на ігрову консоль відкрилося наприкінці серпня; за повідомленням прес-служби «М.відео», на даний момент зроблено близько двох тисяч попередніх замовлень.

Опівночі почнуться продажі пристрою по всій Росії в онлайновому магазині Sony і її партнерів-компаній «1С Інтерес», «Білий Вітер Цифровий», «Видеоигр.net», «Республіка Ігор», «Хитзона», «Ельдорадо», DNS, GAMEZONE, GamePark, MediaMarkt та інших продавців, за повідомленням джерел, близьких до ринку.

Ігрова система Sony PlayStation 4 використовує восьмиядерний процесор, дискретну графічну карту продуктивністю 1,84 терафлопс і 8 Гбайт єдиної системної пам’яті GDDR5. Ємність жорсткого диска становить 500 Гб, користувачі можуть самостійно замінити його на диск більшої ємності або накопичувач SSD.

Ігрова система Sony PlayStation 4 — відеоогляд

Продажі основного конкурента Sony PlayStation 4 — приставки Microsoft Xbox One — розпочнуться в Росії не раніше 2014 року. Затримка з виходом, за заявою Microsoft, пов’язана з нюансами роботи з локалізації приставки, ігор до неї і створення унікального місцевого контенту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *