5 додатків Google для активних мандрівників

Новорічні канікули — чудовий привід відпочити, з’їздити в невелику подорож, набратися сил і вражень. Любителі активного способу життя напевно захочуть відправитися на один з численних гірськолижних курортів за довгоочікуваної порцією адреналіну. Навіть якщо ви вирішили поїхати в таку подорож вперше, підійти до зимового відпочинку у всеозброєнні вам допоможуть сервіси Google.

 

По-перше, вирушаючи в подорож, не забудьте взяти з собою універсального помічника — додаток Google Асистент за замовчуванням доступно на пристроях Android, а для iOS його можна скачати в iTunes. З ним ви завжди будете знати, яка погода за вікном і в скільки треба виїхати, щоб не запізнитися в аеропорт. Сервіс нагадає про важливі події, запропонує найкоротший маршрут автомобілістам або зручний спосіб дістатися до місця призначення на громадському транспорті.


Гірськолижні курорти славляться красою своїх природних пейзажів. Переконатися в цьому можна завдяки сервісу «Проглядання вулиць» на картах Google. Панорами гірських вершин нікого не залишать байдужим, і навіть якщо ви не планували подорож, встояти буде неможливо. Погляньте, наприклад, на Зельден — популярний гірськолижний курорт в долині Отцталь в Тиролі, Австрія.

За допомогою Google Карт ви зможете вивчити околиці курорту, подивитися, які готелі, ресторани, музеї, лікарні, банки і інші корисні місця розташовані на його території. Просто зайдіть в режим карт, збільште масштаб, і місце з’явиться перед вами як на долоні. До речі, в багатьох країнах сервіс доступний також в офлайн-режимі, тому вам не доведеться переживати за тМожна завчасно поклопотатися про те, де відпочити після запаморочливих спусків і довгих прогулянок на чистому гірському повітрі. Найприємніше зробити це в якому-небудь незвичайному місцевому ресторані. Ви можете побачити інтер’єр і помилуватися виглядом з вікна, а потім дізнатися, як дістатися до вподобаного місця, або подивитися список інших закладів, розташованих поблизу. Також, щоб визначитися з вибором, можна почитати відгуки інших користувачів.


Але найголовніше для любителів лижного спорту і сноуборду — це, звичайно, траси. Зовсім недавно на Google Картах з’явилося 38 нових детально розмічених гірськолижних трас Америки і Канади. Маршрути позначені кольоровими лініями залежно від складності, а місцеположення підйомників легко визначити по червоних пунктирних відмітках. До речі, цей картографічний сервіс Google доступний в мобільній версії, тому буде під рукою, коли ви опинитеся на місці.

Стане в нагоді вам і додаток Ski&Snow Report, який можна безкоштовно скачати на Google Play. У ньому міститься інформація об більш ніж 2 000 найпопулярніших курортів миру. Воно підкаже, чого чекати від погоди в горах, а також поділиться корисною інформацією від досвідчених лижників.

А з додатком Перекладач Google не страшні ніякі мовні бар’єри, адже він підтримує 70 різних мов. Просто вимовіть фразу на українській, а ваш співбесідник за допомогою Перекладача почує її на своїй мові. Або переверніть телефон і текст стане великим, щоб ваш співбесідник міг його прочитати. Ви без складнощів зрозумієте один одного. Перекладач допоможе вам і при підготовці поїздки. Якщо ви захочете подивитися інформацію на іноземних сайтах, він здатний перекласти не тільки окремі слова, але і цілі сторінки.

Джерело: stimulzlall.com

Текст російською.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *