Антивірусний бренд McAfee припинить існування

Компанія Intel заявила, що антивірусна компанія McAfee, яка належить їй, відмовиться від використання бренду McAfee. Про це повідомляє The Next Web.

Всі продукти Intel, McAfee у сфері комп’ютерної безпеки тепер будуть іменуватися Intel Security. На ребрендинг, за розрахунками компанії, піде близько року. Логотип McAfee — щит червоного кольору — продовжить застосовуватися.

Незважаючи на відмову від старого бренду, McAfee продовжить існування в колишньому статусі дочірньої компанії Intel.

Intel також оголосила, що в 2014 році зробить безкоштовними деякі продукти McAfee для мобільних пристроїв, зокрема, смартфонів і планшетів на базі Android і iOS.

McAfee була заснована в 1987 році програмістом Джон Макафі (John McAfee). Він покинув компанію в 1994 році, а в 2010 році її за 7,68 мільярда доларів купила Intel.

В інтерв’ю BBC News Макафі заявив, що повністю схвалює рішення про перейменування. «Я буду вічно вдячний Intel за те, що моє ім’я більше не буде асоціюватися з найгіршим програмним забезпеченням на планеті», — сказав він.

Засновник McAfee і раніше критично відгукувався про її сучасні продукти. Так, в червні 2013 року він розмістив на YouTube відеоролик під назвою «Як видалити антивірус McAfee».

У 2010 році Макафі був заарештований в Белізі за незаконне зберігання зброї і виробництво наркотиків. Офіційні звинувачення, втім, йому пред’явлені не були.

У листопаді того ж року влада Белізу запідозрили, що програміст може бути причетний до вбивства свого сусіда. Макафі перебрався з Белізу до Гватемали, де був затриманий і депортований до США.

У вересні 2013 року Макафі заявив, що веде розробку пристрою під назвою D-Central. Він, за словами програміста, покликаний захистити користувачів від стеження з боку спецслужб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *