ДТ-75 – надійний трактор для сільгоспробіт

Гусеничний, крутосьлонний трактор ДТ 75 добре відомий ще з радянських часів. Сучасні модернізовані його версії, як і раніше, призначені для виконання сільськогосподарських робіт. Зокрема, техніка здатна орати середній і важкий ґрунт, завглибшки до 30 см, забезпечувати суцільну культивацію, боронування і посів. Трактор може працювати на схилах, для цього його обладнали широкою гусінню (болотоходна модель ДТ-75Б), спеціальними провідними колесами, які поставляються разом з трактором. Човниковий хід трактору забезпечують два механізми навішування, реверс-редуктор, об’єднані в силовій передачі.

Щоб управляти трактором при прямому, а також зворотному ході, використовуються одні і ті ж важелі і педалі. Для роботи на рівнинах підійде трактор ДТ-75К, який відрізняється (від базової моделі) рамою, направляючими колесами, а також кінцевими передачами і пристроєм гальм заднього моста, деякими іншими особливостями. На такому агрегаті встановлюється чотирициліндровий дизельний двигун СМД-14НГ з рідинним охолоджуванням, безпосереднім уприскуванням палива. Запустити основний двигун можна з місця водія за допомогою пускового двигуна (за наявності електростартера).

Робота човниковим способом забезпечується завдяки силовій передачі одноступінчатого реверс-редуктора шестерного типа. КПП в тракторі ДТ-75К механічна, семиступінчаста. Вона відрізняється від коробки передач ДТ-75 тим, що в даній моделі відсутні шестерні заднього ходу, а також є могутніші підшипники передніх кінців проміжного, додаткового валів, важіль перемикання передач. Задній міст аналогічний задньому мосту. Кінцева передача ДТ-75К оснащена вставкою, що розташована між корпусом, провідним колесом.

Ходова складається з ведучих, а також направляючих коліс. Є також підтримуючі ролики, каретки підвіски і гусеничні ланцюги. Направляючі колеса в тракторі для рівнин підресорені. За допомогою гідроприводу їх можливо з місця водія опустити на ґрунт, або підняти. Трактори ДТ-75К обладнані роздільно-агрегатними гідравлічними системами, автозчепленням, а також заднім, переднім механізмами навішування. Задній механізм навішування не схожий на аналогічний у моделі ДТ-75, оскільки має упор, що обмежує поворот підйомних важелів вгору. Кабіна трактора двомісна, підресорена і вентильована, трохи зміщена вправо від осі трактора.

Автор: Петро ВИННИК, ПОСТУП