Світлодіодні лампи або спосіб економії на світлі

З’явилися не так давно світлодіодні технології мають ряд незаперечних переваг, серед яких варто відзначити легкість інтеграції в існуючі схеми освітлення.

Тому виробники пропонують не тільки величезний асортимент різних моделей світильників, але і світлодіодних ламп. Світлодіодні лампи — це відмінна альтернатива традиційним лампам розжарювання. По суті, такі лампи є мініатюрною копією світлодіодного світильника. В їх невеликому за розміром корпусі «заховані» стандартний цоколь, світлодіоди, драйвер, радіатор і навіть оптична система.

Серед великого асортименту продаваних світлодіодних ламп важко не розгубитися. Тому необхідно знати основні критерії вибору світлодіодних ламп. важливим орієнтиром є яскравість світіння. Для отримання яскравості, продукованої сто ватної лампою розжарювання, цілком достатньо буде п’ятнадцяти ватної світлодіодної лампи. До речі, світлодіодні лампи розрізняються по світлу, тому можна вибрати лампу теплого або холодного світла, відзначає dekorirovanie.info. Не варто забувати, що відтінок безпосередньо залежить від колірної температури.

Ще одним критерієм вибору світлодіодної лампи є коефіцієнт передачі кольору. Фахівці рекомендують купувати лампи, даний показник яких не нижче вісімдесяти відсотків. В іншому випадку освітлені предмети придбають не зовсім природний відтінок.

Цікаво те, що по закінченню зазначеного терміну служби світлодіодної лампи вона втратить тільки тридцять відсотків яскравості. Тому можна без побоювань купувати лампи «з запасом», тобто з надмірною яскравістю світіння. Не зайвим буде звернути увагу на кут освітлення. Якщо вам потрібна лампа з направленим світлом, то світлодіоди повинні бути встановлені в одній площині, а додаткові лінзи і відбивачі повинні бути відсутніми.

Звичайно, прилади для економії електроенергії коштують недешево, а ось світлодіодні лампи — це відмінний спосіб вирішення такого роду проблем. Однак перед тим, як перейти на використання світлодіодних ламп, потрібно подумати, чи виправданий такий спосіб економії. Щоб вам не довелося обмінювати придбані світлодіодні лампи, дізнайтеся, які по конфігурації лампи підійдуть за розміром саме для ваших світильників. Економія за допомогою таких ламп доцільна, якщо світло включений протягом тривалих проміжків часу. Адже навряд чи вдасться заощадити на лампі в коморі, яка горить від випадку до випадку.