Кондиціонери вимагають регулярної заправки

Напередодні спекотного сезону самий раз перевірити справність своїх кондиціонерів: провести огляд, дозаправити. Заправка кондиціонерів — це сервісна операція. Вона передбачає необхідність виконати заново (поповнити) кількість холодоагенту в кліматичній техніці.

Для цього, звичайно використовуються спеціальні інструменти. Заправка кондиціонерів обов’язкова, пише газета Поступ, адже потрібно компенсувати втрату фреону, що відбувається внаслідок нормованої витоку. Адже чим довше працює кондиціонер, тим менше фреону в ньому залишається. Якщо техніку вчасно не заправити, вона не буде оптимально працювати, а потім взагалі вийде з ладу.

Сьогодні заправка кондиціонерів вартість якої цілком прийнятна, є цілком природним і легко виконуваним завданням. Тому, коли ваш кондиціонер вже не виробляє належний холод, помітно знизив продуктивність, тоді вже напевно (більше 70% імовірності) він має потребу у дозаправці. У сервісному центрі можна замовити заправку будь-якої моделі кліматичної техніки. Вартість заправки буде визначатися потужністю самого кондиціонера, кількістю необхідного фреону. Але, що, власне, являє фреон?

В кліматичному, холодильному обладнанні цей холодоагент використовують в рідкому чи газоподібному вигляді. Фреон не має характерного кольору, відрізняється низькою температурою кипіння. Холодоагент не здатний займатися в повітрі, і навіть при контакті з вогнем не вибухає. Яка роль відводиться фреону в роботі кондиціонера? Випаровуючись, цей газ поглинає тепло, при конденсації ж — виділяє. Саме ця властивість і покладено в основу роботи кондиціонера. Включаючи кондиціонер, фреон починає випаровуватися (у спеціальному випарнику внутрішнього блоку), поглинаючи тепло з приміщення, в наслідок чого повітря в кімнаті охолоджується.

Далі холодоагент надходить в конденсатор (тобто, теплообмінник зовнішнього блоку), тоді, як тепло, їм виділяється (в процесі конденсації), йде на вулицю. Бувають різні види фреону, які застосовують для заправки кондиціонерів. Протягом багатьох років в спліт-системах застосовували холодоагент R-22. Але, останні дослідження виявили, що хлор, що міститься у фреоні R22 (гидрохлорофторуглерод), сприяє скороченню кількості озону в повітрі. Як наслідок, запевняють вчені, наша планета сьогодні і отримала таку неприємність, як озонові діри…