Експерт розповів про переваги і недоліки нового iPhone 5SЗгідно з дослідженням Crittercism, на iPhone 5S мобільні додатки некоректно працюють в 2% випадків, тоді як на iPhone 5 і 5c, керованих тією ж операційною системою iOS 7, помилки зустрічаються приблизно у 1% випадків.Некоректна робота додатків на iPhone 5S відбувається приблизно вдвічі частіше, ніж на iPhone 5 і iPhone 5 під управлінням iOS 7, повідомляє ресурс AllThingsD з посиланням на дослідження компанії Crittercism.

Згідно з дослідженням Crittercism на iPhone 5S мобільні додатки некоректно працюють в 2% випадків, тоді як на iPhone 5 і 5c, керованих тією ж операційною системою iOS 7, помилки зустрічаються приблизно у 1% випадків. “Помилки неминучі при запуску нового ПЗ або використанні нових апаратних засобів”, – пояснює гендиректор Crittercism Андей Леві (Andrew Levy), відзначаючи, що в подальшому розробники зазвичай їх усувають.

Підвищену частоту помилок на iPhone 5S Леві пояснює тим, що на iPhone 5 розробники могли налагоджувати роботу своїх програм під iOS 7 за кілька місяців до її офіційного виходу. Апаратна частина iPhone 5C дуже схожа на iPhone 5, тому теж не викликала особливих проблем.

Раніше ресурс The Verge повідомив, що користувачі iPhone 5S скаржаться на некоректне завершення роботи з висновком синього екрану, сумно відомого користувачам ОС Windows. Більшість користувачів пов’язують цю помилку з запуском програм з пакету iWork виробництва Apple.

Crittercism – компанія з Сан-Франциско (США), яка займається тестуванням мобільних додатків, допомагаючи розробникам покращувати їх роботу. У суботу, приблизно через 12 годин після поширення інформації про її дослідженні підвищеної частоти помилок на iPhone 5S, стало відомо, що вона отримала додаткові інвестиції в розмірі 12 мільйонів доларів від поточних інвесторів.


Читайте також: Як змінювався iPhone