GlacialLight представила 10-дюймовий світильник з світловіддачею 91 лм/Вт


Виробнича компанія GlacialLight, що є підрозділом тайваньської технологічної корпорації GlaicalTech, представила економічний 10-дюймовий вмонтовуваний світильник GL-DL10-SM, який доповнює лінійку пристроїв для внутрішнього освітлення.

Стельовий світильник має міцний і легкий алюмінієвий корпус, який легко кріпиться на стелю або до стіни. Енергоефективність GL-DL10-SM становить 91 лм/Вт, кут свічення – 110°, що забезпечує якісне внутрішнє освітлення при низькій витраті енергії.

При діаметрі 10” і куті свічення 110° світильника GL-DL10-SM дає широкий пучок світла, що дозволяє освітити внутрішній простір при мінімальній кількості встановлених світильників. Світимість завжди залишається високою завдяки комплектному суперефективному драйверу з коефіцієнтом потужності 0,98 при напрузі 120В і 0,90 при 240 В. Эті показники дозволяють понизити витрати на освітлення.

Установка GL-DL10-SM не викликає ніяких складнощів. Легкий і міцний корпус світильника, що містить всі елементи конструкції, виконаний з литого алюмінію. GL-DL10-SM можна змонтувати практично на будь-яку стіну або стелю, на відміну від вбудовуваних рішень. Світильник працює від мереж змінного струму будь-якого стандарту, що дозволяє використовувати його у всіх країнах світу.

Як і вся решта світильників бренду GlacialLight GL-DL10-SM поставляється в трьох варіантах колірної температури – теплий білий (3000K), нейтральний білий (4000K) або холодний білий (5700K) при індексі перенесення (CRI) кольорів 80. Крім монтажу безпосередньо на поверхню світильник GL-DL10-SM, зазначається на сторінці http://postup.brama.com/usual.php?what=79004, можна закріпити на стелі або стінах за допомогою подовженого утримувача, який поставляється окремо за запитом.

Джерело фото: http://www.russianelectronics.ru/