Apple представить «розумний годинник»

Розумний годинник. Джерело фото: postup.brama.comApple на майбутньому 9 вересня заході планує анонсувати не тільки нові iPhone, але і електронний браслет, повідомляє Re/code з посиланням на обізнані джерела. Раніше це ж видання стверджувало, що анонс «розумного годинника» відбудеться в жовтні, але, як воно пише зараз, Apple змінила плани.

Ресурс додає, що пристрій буде активний використовувати каркас Apple HomeKit. Він призначений для розробки додатків під iOS 8, що дозволяють дистанційно, за допомогою бездротового зв’язку, управляти побутовими приладами, освітленням, опаленням і т.д.

У червні агентство Reuters розповіло, як виглядатиме майбутній пристрій. Повідомлялося, що гаджет одержить 2,5-дюймовий дисплей і матиме «дещо прямокутну форму». Передня частина корпусу трохи виступатиме з браслета. Управління буде сенсорним, а зарядка — бездротовою. Агентство також назвало термін виходу в продаж: жовтень 2014 р.

Численні джерела стверджують, що «розумний годинник» Apple зможе вимірювати декілька параметрів життєдіяльності організму, включаючи частоту пульсу і кров’яного тиску. Дані поступатимуть в додаток Health, що входить до складу iOS 8 — операційної системи, з якою поступлять в продаж нові iPhone.

Чутки про «розумний годинник» Apple ходять не перший рік. Частково вони засновані на обіцянці генерального директора Apple Тіма Кука (Tim Cook) освоїти в 2014 р. нову продуктову категорію і веселкових прогнозах аналітиків щодо ринку натільної електроніки. За оцінкою ABI Research, до 2018 р. постачання «розумного годинника» і інших ношених пристроїв на світовий ринок досягнуть 485 млн. штук.

Інтерес Apple до ношеної електроніки також простежується і в декількох патентних заявках.

Основні конкуренти Apple вже випустили такі пристрої. Освоїти цей напрям має намір і Google, за допомогою платформи Android Wear.

Також по темі: http://www.iksmedia.ru/news/5117612-Apple-predstavit-umnye-chasy-menee.html