Додаток HutQA — обов’язковий інструмент при проведенні ремонту

Ремонт
Не секрет, що ремонт квартири — сумнівне задоволення, що віднімає багато часу. Полегшити завдання допоможе додаток HutQA. Програма є калькулятором витратних матеріалів і дуже проста у використанні, розповідає оглядач Олександр Леві.

Робити повноцінний ремонт в квартирі мені не доводилося жодного разу. Коли це трапиться поки не ясно, але я вже боюся. Ніхто не розповідає про цю подію як про веселу захоплюючу пригоду. Частіше чуєш, що головне під час ремонту — не розвестися. Тобто затія ризикована, та ще і за свої гроші. Але вплинути на ситуацію можна, принаймні, на її фінансову складову.

Сколько стоит хороший ремонт квартиры? Секреты качественного евроремонта и его стоимость. Видео с Ютуб

Додаток зі складною назвою HutQA — не єдиний, але обов’язковий інструмент при проведенні ремонту. Програмка є калькулятором витратних матеріалів і у використанні надзвичайно проста. У основному меню всього три пункти: проекти, калькулятор і підказки. У першому вам пропонується позначити метричні дані кімнат. Враховується не тільки довжина, ширина, висота приміщень, але і відповідні показники дверей і вікон.

Після того, як всі параметри всіх кімнат внесені, можна переходити до другого пункту меню HutQA. Калькулятор, як зазначається на сайті postup.brama.com, дозволить розрахувати необхідну кількість матеріалів під кожне приміщення. У асортименті додатку шпалери, плитка, фарба, ламінат, паркет, пробкова підлога, штукатурка, гіпсокартон і навіть затерки. Для вірності HutQA округляє значення у великий бік. Це дозволить уникнути не тільки браку матеріалів, але і великої переплати за зайві метри, літри або кілограми не буде.

Перевірити додаток у дії мені не вдалося. Під рукою не опинилося вільної квартири з ремонтом. Але друзі, що пережили цю пригоду, і знайомі будівельники відзначили користь програмки. У будь-якому випадку HutQA при своїй ціні 99 руб. дірку в ремонтному кошторисі не створить, зате зможе залатати інші діри.