Суд Челябінська виправдав професорку, яка читала лекції по Skype

МаринаЗагіддуліна
У Челябінську суд виправдав професора Челябінського держуніверситету Марину Загідулліну, яка читала лекції студентам по Skype. Нагадаємо, що викладача звинувачували в шахрайстві з зарплатою при від’їздах за кордон.Зазначимо, що прокуратура Челябінська пред’явила співробітниці місцевого держуніверситету звинувачення у справі про шахрайство на суму понад 80 тис. рублів. Приводом послужив курс лекцій для студентів, який вона читала по Skype, перебуваючи за кордоном. При цьому самі студенти оцінювали її заняття як «інформативні» і «цікаві». Учні внз підтвердили, що проводилися лекції по Skype згідно з розкладом.

Прокурор просила стягнути з обвинуваченою штраф у 200 тис. руб. Суддя, у свою чергу, погодився з версією захисту, яка наполягала на тому, що викладач свої поїздки узгоджувала з безпосереднім керівником, повідомляє URA.Ru.

Раніше сама викладач говорила про те, що справа це замовне і пов’язувала їх з недавніми виборами на посаду ректора університету. На думку Загидуллиной, ініціатива порушення кримінальної справи виходила від колишнього глави ЧелДУ Андрія Шатіна, який побоювався її конкуренції на найближчих виборах ректора, відзначає erektor.info.