Sony Vaio — це сучасні ноутбуки


Сьогодні багато хто з нас роблять серйозні покупки за допомогою Інтернету. Наприклад, якщо потрібен ноутбук або монітор до ПК, телевізор або будь-яка інша портативна, оргтехніка, або ж побутові прилади і т.д. На сторінці http://postup.brama.com/usual.php?what=79193, наприклад, описується великий асортимент. Зокрема, є великий вибір сучасних ноутбуків (ультрабуків) від Sony Vaio, причому, як годиться, за цілком доступною ціною.Торгова марка Sony Vaio, власне, належить японській компанії Sony. Сьогодні ноуты цього бренду високо цінують користувачі у всьому світі, так як при невеликих габаритах і незначній вазі, ті досить таки зручні в експлуатації, відрізняються просто приголомшливою продуктивністю. Згадані ноутбуки, серед основних особливостей, мають надміцний корпус, при виготовленні якого використовують вуглецеве волокно, більше (набагато) міцне, ніж алюміній, в два рази легше його. Від такої переваги користувачі просто в захваті. Високі технології визначають свою справу.

Цікаво, що в свій час в компанії Sony повністю відмовилися від випуску ПК, і лише в 1996 році повернулися до виробництва настільних комп’ютерів (десктопів, привласнивши їм назву VAIO. Майже відразу ноуты Соні Вайо почали користуватися великою популярністю у всьому світі. Сьогодні бренду Vaio японці прагнуть всіляко розширити, привласнюють його і ноутбуків останніх моделей, і субноутбукам, медиацентрам, як і настільним комп’ютерам, різним мережним медіа. У минулому (2013) року під ім’ям Sony Vaio випустила планшет. А так як Японію відносять до світових центрів по розвитку сучасних технологій, то ця продукція демонструє застосування найсучасніших технічних досягнень.

Саме ноутбуки Sony Vaio стали першою споживчої моделлю, де використовували дисплеї XBRITE з глянцевим екраном, покритим антибліковим покриттям, високоякісним оптичним склом. Така технологія дозволяє пристрою демонструвати більш чітке, яскраве зображення, а також застосовувати не настільки інтенсивно підсвічування екрану, що, в свою чергу, істотно збільшує час роботи батареї. Останні моделі відрізняються значно збільшеною пам’яттю. Модель VAIO TZ відрізняється біометричними технологіями, а модель ТТ має матовий екран, у якого антиблікове покриття, пам’ять DDR3. Будь ноут Соні Вайо — це красивий і компактний пристрій, який не може не привертати уваги користувачів.