«М. Відео»: цінники на ноутбуки, телефони та гаджети зростуть на 20%

У зв’язку з падінням валютного курсу рубля можливе підвищення цінників на певні види електронної техніки на 20% в 2015 році, віщує компанія «М. Відео», яка є на сьогоднішній день однією із значних російських торгових мереж продають електроніку.

Офіційне представництво компанії «М. Відео» заявляє, що через мінливості валютних котирувань на початку 2015 року зростуть ціни на іноземні портативні і стаціонарні комп’ютери, телефонні апарати та різного роду розважальні гаджети.

Однак, до кінця 2015 року ті ж самі позиції впадуть в ціні на 20-40%, у зв’язку з руйнуванням цін з-за зовнішніх факторів.

Велика техніка подорожчає всього на 5-10 відсотків, так як в основному такі електропобутові прилади як установки для автоматичного прання текстильних виробів та холодильні пристрої в перевазі виробляються в Росії.

Підвищення цін на початок 2015 року не позначиться на ціноутворенні останніх місяців 2014, оскільки до грудневих продажів магазини приготувалися заздалегідь, запаслися продукцією в осінньому сезоні ще за прийнятним курсом рубля.

Так само, у зв’язку з ослабленням курсу рубля в найближчому часі подорожчають будівельні матеріали, цифрова техніка алкогольна продукція.