Японцям запропонують завести голографічну дружину

golde1daa10dЯпонська компанія Vinclu почала приймати попередні замовлення на пристрій Gatebox — апарат, що дозволяє завести «голографічний дружину». Про це повідомляє The Telegraph.

Gatebox являє собою пристрій з комп’ютерною системою і проектором, який демонструє віртуальну дівчину по імені Азума Хікарі (Azuma Hikari). Вона здатна підтримувати діалог зі своїм господарем, писати йому повідомлення, будити вранці, а також керувати системами освітлення, опалення і деякою побутовою технікою в будинку. The Telegraph пише, що голографічна подруга може навіть відправляти господареві гнівні повідомлення, якщо він затримується, пояснюючи це тим, що вона «відчуває себе самотньо».

Хираки виглядає як дівчина з блакитними волоссям, намальована в стилі аніме. На присвяченому Gatebox сайті вказано, що їй 20 років, її зріст становить 158 сантиметрів, вона любить пончики і ненавидить комах.

На даний момент існує 300 екземплярів пристрою, який буде доступний жителям Японії і США. Вартість кожного становить 298 тисяч ієн (близько 2,5 тисячі доларів).

Видання зазначає, що ідея про «віртуальну дружині» вразила не всіх. Наприклад, на сторінці магазину Tokyo Otaku Mode у Facebook ряд користувачів соцмережі визнав пристрій «надзвичайно депресивним, а деякі вказали на те, що рівень народжуваності через нього може серйозно знизитися.

«А що буде, коли ти прийдеш додому і застанеш її змінює тобі з тостером?» — поцікавився один з передплатників Tokyo Otaku Mode.