Американка знайшла тіло загиблого чоловіка через додаток з пошуку телефонів

mobtel1b62b37bЖителька Пасифіка (Каліфорнія) виявила тіло свого загиблого чоловіка Джейша Пателя (Jayesh Patel) з допомогою програми з пошуку зниклих мобільних телефонів. Про це повідомляє The Mercury News.

Як стверджує представник Каліфорнійського дорожнього патруля Артуро Монтель (Arturo Montiel), 49-річний чоловік помер 18 грудня від травм, отриманих в результаті дорожнього інциденту. З невідомих причин його Mercedes вилетів з естакади на розв’язці і впав з висоти близько десяти метрів. «Поки не визначено, були наркотики або алкоголь причиною інциденту», — додав він.

Відзначається, що його дружина виявила тіло Пателя тільки близько полудня наступного дня і одразу ж повідомила про це аварійно-рятувальні спецслужби. Жінка використовувала мобільний додаток для пошуку зниклих телефонів. До цього вона подала заяву про зникнення в поліцію Пасифіка.

За словами Монтель, жінка чекала рятувальників на місці аварії. Їм довелося використовувати гідравлічні ножиці, щоб витягти тіло водія з пошкодженого автомобіля.