Хакери знову зламали Mass Effect: Andromeda

efrex46748786

Група хакерів в черговий раз зламала гру Mass Effect: Andromeda з останньою версією системи захисту Denuvo. Про це пише портал DSOGaming.

Нова версія DRM-захисту була додана в Mass Effect після першого злому гри. Тоді хакерам знадобилося лише 10 днів, щоб обійти Denuvo. Після цього BioWare випустила оновлення, яке вирішує ряд проблем, а також впроваджує останню версію захисту.

Така ж система встановлена в багатьох інших сучасних іграх, які досі не вдавалося зламати: Dead Rising 4, Nier: Автоматів, Sniper: Ghost Warrior 3 і Prey. Можливо, в майбутньому хакерам вдасться обійти захист і цих ігор. Автори сайту вважають, що BioWare та інші студії незабаром просто приберуть Denuvo зі своїх ігор, як це робили творці Дум і Inside.

Також по темі:

Технологія захисту від несанкціонованого злому Denuvo була створена у 2014 році. Головна мета захисту — запобігти злом ігри в перший місяць після релізу, так як на цей час припадає максимум продажів. На злом Lords of the Fallen, яка стала однією з перших ігор з Denuvo, пішло у хакерів 272 дня.

Науково-фантастична трилогія Mass Effect виходила з 2007 по 2012 рік. Її дія відбувається в майбутньому, коли людство освоїло міжгалактичні перельоти і встановило контакт з іншими розумними расами.

Mass Effect: Andromeda вийшла 21 березня на ПК, PS4 і Xbox One і стала четвертою грою в культовій серії action/RPG.