Pixel 3XL

Google другий рік поспіль мітить на звання «Розчарування року», але, як і в випадку з Huawei, Pixel 3 рятує камера. При випуску цього телефону Google помилилася практично на кожному етапі. Почалося все зі зливу пристрою за два місяці до релізу, після якого багато хто подумав, що це якийсь жарт. Зокрема, сумніви в цій витоку були через жахливий дизайну телефону. Потім Google для чогось на презентації заявила, що глядачі «нічого не знають про прийдешнє пристрої» … і показала той же самий телефон з гігантською «монобровою».

Після початку продажів до телефону Google з’явилося ще більше запитань. Чому у нього всього 4 гігабайти оперативної пам’яті? Чому Pixel на «чистому» Android працює повільніше OnePlus і інших Android-телефонів зі сторонніми прошивками? Навіщо вони зробили задню кришку зі скла, покривши її дряпається софт-тач-покриттям, і чим стара комбінація металу і скла не догодила? Чому другий рік поспіль Google забиває на контроль якості?

З першого погляду камера не надто відрізняється від того, що було в Pixel 2, пише КуПол. Але це не зовсім так, тому що при однаковій оптиці Google додала пару нових режимів на основі ІІ, недоступних на інших смартфонах. Найбільш вражаючий з них — Night Sight, здатний «витягнути» деталі зі знімка, зробленого практично в повній темряві, з незначною втратою якості. Другий такою функцією стала Super Rez Zoom, яка дозволяє робити знімки з цифровим зумом і підвищеною деталізацією. Але чи варто заради програмних фішок купувати новий смартфон?