Xiaomi випустить електричний мопед

Компанія Segway-Ninebot, яка належить Xiaomi, збирається випустити електричний мопед. Реліз пристрою відбудеться на виставці CES 2020, передає The Verge.

Компанія представить дві лінійки скутерів на електротязі. Перша, Ninebot eScooter, буде представляти із себе мопед на електроприводі з світлодіодними фарами, цифровим дисплеєм, дисковими гальмами і просторим багажником. Лінійка включає в себе п’ять транспортних засобів. Топова модель E200P може розганятися приблизно до 100 кілометрів на годину, мати подвійний літій-іонний акумулятор, запас ходу 200 кілометрів. Розгін до 40 кілометрів на годину займе три секунди.

Молодша лінійка скутерів називається Ninebot eMoped і буде продаватися лише в трьох версіях з запасом ходу 39, 59 і 74 кілометрів. Максимальна швидкість eMoped буде обмежена 24 кілометрами на годину. Скутер отримає педалі, тобто його можна буде використовувати як звичайний велосипед.

Також по темі:

Владельцы скутеров предпочитают оригинальные запчасти и комплектующие

Вартість Ninebot eScooter і eMoped не повідомляється. Повноцінний реліз лінійок мопедів на електричній тязі відбудеться в Неваді на виставці Consumer Electronics Show 2020 на січні.

Segway — американський виробник двоколісних транспортних засобів, з 2015 року є частиною китайської корпорації Ninebot Inc. В цьому ж році спільне підприємство Ninebot-Segway увійшло в екосистему Xiaomi.