Планшети Apple подорожчають

Вартість деякої техніки від Apple збільшиться. Про це повідомляє видання 9to5mac з посиланням на аналітика Wedbush Деніела Айвса (Daniel Ives).

Айвс вважає, що на презентації 20 квітня американська компанія представить оновлені iPad Pro. За інформацією інсайдерів, вартість планшетів виросте в порівнянні з цінами на актуальні моделі. Айвс не повідомляє, на скільки саме подорожчають пристрою. На даний момент в магазині Apple доступні дві версії iPad Pro – модель з 11-дюймовим дисплеєм продається від 70 тисяч рублів, версія з 12,9-дюймовим екраном оцінена мінімум в 87 тисяч рублів.

В аналітичній записці фахівець зауважив, що Apple знаходиться в середині суперциклу iPhone 12. Експерт вважає, що в компанії задоволені попитом на флагман і планують поставити iPhone 13 збільшеним тиражем – від 80 до 100 мільйонів одиниць.

У висновку документа повідомляється, що Apple грамотно виходить з пов’язаної з коронавірусом кризи. Попит на продукти компанії збільшився як на споживчому, так і на корпоративному ринку. На тлі поступового зняття обмежень і зростання доходів населення Деніел Айвс вважає, що продажу гаджетів Apple нічого не загрожує.