Xiaomi зніме блокування смартфонів

Xiaomi пообіцяла скасувати блокування, під яку раніше потрапили смартфони бренду по всьому світу. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на китайське видання Global Times.

Представники корпорації заявили, що блокування було тимчасовим заходом і виявилася ініційована в рамках розслідування та боротьби з потенційними випадками контрабанди. «Розслідування досягло значних результатів, а порушені пристрої тепер можуть бути розблоковані», – відзначили в компанії, коментуючи зняття обмежень.

За словами журналістів, раніше в медіа факт масових блокувань зв’язали з тиском США на компанію, що спростували представники Xiaomi. «Рішення заблокувати телефони в таких країнах і регіонах, як Куба, Іран, Сирія, КНДР, Судан і Крим не спрямоване проти якихось окремих ринків», – йдеться в матеріалі. Політика компанії не дозволяє імпортувати продукцію в заборонені регіони, однак багато споживачів звикли купувати продукцію в одній країні, а використовувати в іншій.

12 вересня Xiaomi заявила, що не знає про випадки блокування своїх смартфонів в Криму. «На сьогоднішній день ми не отримали жодного звернення від користувачів на території Європи і країн СНД з приводу блокування пристроїв», – відзначили представники компанії. Чутки про блокування телефонів кримських користувачів також спростували в Росспоживнагляді.

Повідомлення про блокування смартфонів китайського бренду в ряді країн з’явилися в середині вересня. Під обмеження потрапили користувачі з Куби, Ірану, Сирії, Північної Кореї, Судану.