Lenovo представить ноутбук з двома дисплеями

Компанія Lenovo працює над ноутбуком з двома дисплеями. Про це в своєму Twitter повідомив авторитетний інсайдер Еван Бласс (Evan Blass).

За інформацією автора, новий девайс отримає назву ThinkBook Plus. Модель буде мати основний 17-дюймовий дисплей, а також додатковий. Другий екран буде вбудований в простір праворуч від клавіатури. Судячи з усього, дисплей буде підтримувати сенсорне введення.

Спеціаліст представив зображеннями створеного Lenovo портативного комп’ютера, проте не став розкривати точних характеристик пристрою. Бласс вважає, що другий екран буде призначений для виведення додаткової інформації. Також дисплей можна буде використовувати для роботи з зображеннями і малювання – даний елемент конструкції отримає підтримку стилуса.

Еван Бласс не став повідомляти і про терміни виходу пристрою. Передбачається, що комп’ютер можуть представити на початку 2022 року на виставці CES.

У лінійці комп’ютерів Lenovo присутній призначений для роботи з графікою ноутбук ThinkBook Plus, який також має другий дисплей. Однак додатковий екран діагоналлю 10,8 дюйма розташований на зовнішній стороні девайса.

В середині жовтня Acer представила ноутбук з функцією 3D-дисплея. Випущена модель ConceptD 7 SpatialLabs Edition відрізняється наявністю спеціального екрану, який перетворює 2D-контент в тривимірне зображення.