iMore: Apple поступилася правами на слоган Think Different в Європі компанії Swatch

Європейський суд загальної юрисдикції залишив без задоволення скаргу Apple на рішення Відомства з питань інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO). differentРаніше EUIPO позбавив американського виробника техніки права на один із найвідоміших його слоганів Think Different. У повідомленні йдеться, що Apple втратила права на нього через те, що довго не використала.

Право на використання слогану отримав швейцарський виробник годинника Swatch. У 2016 році юристи компанії вимагали позбавити Apple відповідного права через те, що американський IT-гігант не використовує його протягом п’яти чи більше років.

Apple володіла правами на слоган у Європі через заявки, подані в 1997, 1998 та 2005 роках. У суді зазначили, що аргументи представників компанії щодо того, що фраза Think Different використовується у рекламних кампаніях, не є переконливими. За словами представників суду, востаннє Apple використала слоган понад десять років тому.

Слоган Think Different з’явився у рекламних кампаніях Apple у 1997 році. У 2002 році компанія перестала використовувати його у своїх матеріалах.

Після анонсу iOS 16 користувачі смартфонів Xiaomi заявили, що Apple скопіювала одну з особливостей телефонів китайського бренду. За їхніми словами, йдеться про функцію живих шпалер, яка з’явилася в девайсах Xiaomi у 2020 році.