Автор техноблогу Мокєєв закликав власників смартфонів не використовувати режим розробника

Експерт у сфері IT-технологій, автор та засновник техноблогу Pochinka blog Микита Мокєєв розповів, які налаштування смартфона не варто змінювати для його стабільної роботи. Про це він повідомив в інтерв’ю радіо Sputnik.

smart2Мокєєв назвав заборонені для змін налаштування смартфона та порекомендував власникам гаджетів без спеціальних знань не використовувати режим розробника та root-права на смартфонах Android. «Це дає доступ до дуже вузькопрофільних програмних речей. Якщо користувач щось змінить самостійно, смартфон може припинити працювати зовсім або працюватиме зі збоями», — закликав він.

Крім того, видалення або зміна системних файлів та програм призводить до зараження телефону шкідливою програмою та його непрацездатності. Зміна регіону на гаджеті також може спричинити негативні наслідки, оскільки кожна країна має власні стандарти зв’язку.

“Варто враховувати, що в нашій країні телефон працює у певному діапазоні мережі, існують певні стандарти зв’язку, налаштування GSM, тому, змінюючи щось самостійно, можна нашкодити пристрою або просто залишитися без зв’язку”, – зазначив фахівець.

Експерт також закликав не відмовлятися від встановлення оновлень, які пропонують розробники операційної системи та додатків.