«Известия» заявили про дефіцит деталей для смартфонів Samsung та Huawei у Росії

У Росії виник дефіцит запчастин для смартфонів Samsung та Huawei. Про це повідомляють «Известия» із посиланням на авторизовані сервісні центри (АСЦ) цих компаній.

Головна проблема полягає у нестачі акумуляторів та екранів. На сьогоднішній день для Huawei немає ні дисплеїв, ні батарей, а у випадку з Samsung в одних АСЦ є акумулятори, проте немає екранів, в інших рівно навпаки. Термін очікування деталей становить тиждень, і він не є остаточним.

За словами генерального директора Telecom Daily Дениса Кускова, нині рідкісні виробники смартфонів мають повний набір комплектуючих. Він нагадав, що Samsung та Huawei більше офіційно не поставляються до Росії.

“Користувачам треба звикати до того, що якихось запчастин може не бути в наявності, через що терміни ремонту та ціни на нього можуть зрости”, – сказав він. Експерт вважає, що раніше осені ситуація з комплектуючими для смартфонів не налагодиться.

Раніше авторизовані сервісні центри Apple попередили, що в Росії не вистачає запасних частин для iPhone, необхідних для ремонту гаджетів. Як розповіли в АСЦ, насамперед спостерігається дефіцит екранів та акумуляторів.