Випущений восени смарт-годинник Apple Watch матиме вбудований термометр. Про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією інсайдера Марка Гурмана, заплановані на вихід у третьому кварталі року Apple Watch 8 зможуть вимірювати температуру користувача.  За цю функцію відповідатиме спеціальний сенсор. Як зауважив Гурман, зафіксувавши аномально високу температуру, гаджет за допомогою повідомлення порадить користувачеві виміряти показник медичним термометром або звернутися до лікаря.

Фахівець вважає, що американська компанія випустить дві години з підтримкою цієї опції – флагманську модель і захищені Apple Watch, орієнтовані на професійних спортсменів. У той же час, бюджетні Apple Watch SE, які також можуть бути анонсовані восени, не отримають функції вимірювання температури.

Журналісти видання The Verge звернули увагу, що вперше Марк Гурман вказав на функцію вимірювання температури у годиннику Apple у червні 2021 року. У січні 2022 року фахівець зазначив, що компанія не встигне підготувати цей пристрій, однак у квітні заявив, що датчик вимірювання температури можна буде очікувати «вже в наступному поколінні».

У жовтні минулого року джерела The Wall Street Journal розповіли, що Apple розпочала роботу над AirPods із термометром. Очікується, що крім термометра, бездротові навушники можуть додати коректор постави.