Apple працювала над випуском мультимедійного плеєра із великим дисплеєм задовго до виходу повноекранного смартфона. Про це у своєму Twitter повідомив колишній співробітник компанії Тоні Фаделл.

Фаделл працював на посаді старшого віце-президента підрозділу Apple iPod. Напередодні виходу книги про кар’єру в Силіконовій долині він показав кілька прототипів плеєра Apple. Судячи з розсекречених зображень, американська компанія ще в середині нульових розробляла iPod nano з великим екраном.

Інженери Apple створили кілька макетів, які мали дисплей, що займає всю поверхню передньої панелі. Таким чином компанія розглядала можливість відмови від фізичних кнопок. «Ми досліджували всі можливості — що якби екран був більшим? А якби колесо було більшим? А якби колеса не було? – Прокоментував зображення фахівець.

У результаті Apple вирішили відмовитися від випуску повноекранного плеєра. У вересні 2005 року компанія анонсувала перше покоління iPod nano, плеєр отримав 1,5-дюймовий дисплей та фізичне колесо керування. Анонс iPhone X, який є першим компактним пристроєм Apple із екраном, що займає всю передню панель, відбувся у 2017 році.

Влітку 2020 блогер під ніком DongleBookPro розсекретив прототип iPod Touch. За словами автора, перший плеєр Apple із сенсорним екраном міг отримати глянцеву поверхню корпусу.