Компанія Samsung представила новий стандарт пам’яті Universal Flash Storage (UFS) 4.0 для смартфонів. Про це повідомляється в Twitter компанії.

Відмінною особливістю пам’яті нового покоління є можливість передачі зі швидкістю до 4200 мегабіт в секунду. За словами інженерів корпорації, дана опція стане в нагоді для продуктивних смартфонів з підтримкою 5G, оскільки дозволить швидко завантажити велику кількість даних.

Пропускна спроможність стандарту становить до 23,2 гігабіта в секунду на лінію, що більш ніж удвічі більше, ніж попередній формат UFS 3.1. Представники Samsung зазначили, що флеш-пам’ять анонсованого стандарту також відрізняється більшою – приблизно на 46 відсотків – енергоефективністю. Завдяки цьому час автономної роботи пристроїв буде збільшено.

У компанії розповіли, що інженерам також вдалося зменшити розміри накопичувачів. Якщо габарити модулів UFS 3.1 становили 11,5×13×1,0 мм, то максимальний розмір накопичувачів UFS 4.0 — 11×13×1 мм. Флеш-пам’ять нового стандарту буде доступна в різних варіантах до одного терабайта. Samsung має намір запустити масове виробництво нових накопичувачів у третьому кварталі року.