Samsung задля економії перестане оснащувати доступні телефони додатковою камерою. Про це повідомляє корейське видання The Elec.

Як стало відомо джерелам медіа, Samsung вирішила припинити комплектувати смартфони середнього класу камерою, призначеною для вимірювання глибини кадру. Такий сенсор зазвичай використовується у смартфонах для більш точної роботи портретного режиму. Компанія має намір випускати спрощені смартфони, позбавлені додаткового модуля з 2023 року.

У звіті видання йдеться, що майбутні апарати Galaxy A24, Galaxy A34 та Galaxy A54 матимуть три камери – основну, надширококутну та модуль для макрозйомки. Зазвичай, навіть дешеві апарати корейського бренду оснащувалися датчиком глибини. Так, Galaxy A24 може отримати основну камеру роздільною здатністю 50 мегапікселів, надширококутний модуль на 8 мегапікселів та камеру для макрозйомки на 5 мегапікселів.

Інсайдери зробили висновок, що таким чином Samsung має намір скоротити витрати на виробництво телефонів середнього класу. Найімовірніше, характеристики камер флагманських смартфонів залишаться на тому ж рівні.

Раніше інсайдер Абхішек Ядав розповів, що Samsung випускатиме нові флагманські смартфони у комплекті з безкоштовним зарядним пристроєм. Проте такі девайси вийдуть лише на ринку Бразилії, де компанію неодноразово штрафували за продаж апаратів без аксесуарів.