Виправляючі проблеми оновлення Windows 11 загальмували ПК

Microsoft визнала проблему, пов’язану з видаленням даних на ПК із Windows 11 з використанням сучасних процесорів. Про це повідомляє видання BleepingComputer.

За словами журналістів, проблему було виявлено ще у першій половині року. З’ясувалося, що комп’ютери, що підтримують набір інструкцій Vector Advanced Encryption Standard, можуть втратити дані користувача. Проблема полягала у помилці, знайденій у бібліотеці шифрування SymCrypt. Уточнюється, що проблеми були зафіксовані на ПК, обладнаних новітніми процесорами.

Microsoft визнала факт наявності помилок і випустила оновлення для Windows 11 і Windows Server 2022. Однак автори помітили, що на деяких комп’ютерах апдейти загальмували продуктивність систем практично вдвічі.

У матеріалі йдеться, що через деякий час інженери американської корпорації помітили нові проблеми і випустили чергову серію патчів, що виправляють помилки. “Продуктивність буде відновлена після встановлення апдейтів від 23 червня або 12 липня”, – зазначили фахівці.

Раніше стало відомо, що Microsoft випустить чергове велике оновлення для Windows 11 восени. Також у корпорації мають намір представити оновлену серію ноутбуків із нативною підтримкою ОС нового покоління.