Apple збільшила виробництво iPhone 14

Компанія Apple запланувала зробити більше смартфонів нового покоління, ніж очікувалося раніше. Про це повідомляє видання Taiwan Economic Times.

Джерела медіа розповіли, що американська компанія збільшила обсяги виробництва iPhone 14. Повідомляється, що Apple має намір випустити 95 мільйонів девайсів замість 90 мільйонів штук, як було заплановано до цього. Топ-менеджери IT-корпорації вважають, що нова серія телефонів буде популярнішою, ніж лінійка iPhone 13.

Також інсайдери зазначили, що Apple зробила ставку на дорогі телефони. Згідно з джерелами, в компанії вважають, що iPhone 14 Pro Max виявиться найпопулярнішим у серії. Масове виробництво флагманів має стартувати у серпні — це пов’язано з тим, що постачальники американської корпорації наростили постачання компонентів. Наприкінці липня про збільшення виробництва нових смартфонів повідомляли джерела DigiTimes.

Очікується, що цього сезону Apple представить чотири смартфони. У лінійку увійдуть два базові апарати iPhone 14 і 14 Max і два топові пристрої iPhone 14 Pro і 14 Pro Max.

Раніше аналітики Counterpoint Research заявили, що Apple практично не торкнулося падіння глобального ринку смартфонів. Так, липневі поставки iPhone 13 з одного із заводів партнерів були на третину вищими, ніж у липні минулого року.