Перераховані небажані для придбання гаджети Apple

Автори видання MacRumors перерахували гаджети Apple, які фахівці не рекомендують купувати найближчим часом. Про це повідомляється на сайті медіа.

За словами авторів, до осінньої презентації Apple залишилося менше місяця, тому незабаром кілька пристроїв бренду застаріють. Насамперед фахівці віднесли до небажаних до покупки девайсів смартфони серій iPhone 12 та iPhone 13 — через те, що після виходу телефонів лінійки iPhone 14 апарати різко подешевшають. У зв’язку з цим купувати телефони наприкінці серпня не дуже доцільно.

У списку також опинився годинник Apple Watch 7, який буквально через кілька тижнів замінить більш сучасний і продуктивний гаджет, доступний приблизно за ту саму вартість. Від годинника Apple Watch 3, навпаки, фахівці рекомендували відмовитися через їхнє старіння — девайс вийшов у 2017 році.

У топ внесли AirPods Pro. Очікується, що зовсім скоро американська компанія представить нову гарнітуру замість навушників, що вийшли в 2019 році. Від придбання оригінального планшета iPad Pro теж рекомендували відмовитися: «Вік поточного пристрою і швидкий вихід нової моделі означають, що зараз не найкращий час для покупки планшета».

Наприкінці липня журналісти MacRumors перерахували пристрої Apple, які першими мають отримати новий роз’єм USB-C. Очікується, що оновлення торкнеться планшета iPad 10, навушників AirPods, аксесуарів для Mac.