Samsung винайшла смартфон із секретним дисплеєм

Компанія Samsung винайшла телефон, що має прихований екран на задній панелі. Про це повідомляє видання SamMobile.

Патент знайшли на сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO). Згідно з описом смартфон має два екрани — допоміжний дисплей розташований на задній панелі і закритий захисним склом. За бажанням екран можна відключити – за словами журналістів, у цьому випадку дисплей зливається з кольором задньої панелі пристрою.

Інженери корпорації зазначили, що допоміжний екран можна використовувати для відображення різної довідкової інформації – на кшталт функції постійно включеного дисплея на різних смартфонах. Також його можна використовувати під час зйомки. При цьому секретний екран можна вимкнути та користуватися лише основним.

Автори медіа порівняли новий телефон корейської компанії з апаратом Nubia X, випущеним ZTE у 2020 році. На задній панелі концептуального девайса розташований допоміжний екран, закритий склом, в якому можна було регулювати рівень прозорості. У цьому випадку дисплей можна було вимкнути та сховати.

Наприкінці серпня інсайдери розповіли, що Samsung запланувала встановити наступний флагманський смартфон камеру роздільною здатністю 200 мегапікселів. Найімовірніше, таку камеру отримає Galaxy S23 Ultra, вихід якого очікується на початку 2023 року.