Колишній співробітник Microsoft розкритикував Windows 11

Колишній директор проекту Windows Дженсен Харріс розкритикував дизайн та інтерфейс нової ОС від Microsoft. Про це фахівець розповів у своєму Twitter.

За словами Харріса, він звернув увагу на недоліки нової операційної системи випадково, коли ввів у пошуковому рядку меню “Пуск” запит “chrome”. Автор зазначив, що був шокований, оскільки система “завалила” користувача непотрібною інформацією. Фахівець підкреслив, що видача ОС розчарувала його Харріс заявив, що зайва інформація ускладнює використання Windows.

Також автор звернув увагу на банер, який закликав користувача встановити фірмові шпалери Bing Wallpaper. Фахівець зауважив, що текст банера розташувався не по центру, а його дизайн скидався на візуальний стиль «часів застарілої Windows Vista».

У своєму звіті Харріс також помітив фірмовий браузер Windows Edge, кнопка якого – “Відкрити результати в браузері” – закривала собою дві інші кнопки. За словами автора, вбудована в ОС реклама виглядає так, ніби вона з’явилася через вірус.

У середині серпня споживачі продуктів Microsoft поскаржилися на дратівливу рекламу сервісів компанії. За словами користувачів, нав’язлива реклама атакувала їх у додатках офісних програм Office 2021.