Windows 11 виявилася не готовою для складних комп’ютерів

Актуальна операційна система від Microsoft не підходить для використання на складних комп’ютерах. Про це повідомляє видання Windows Central.

Журналісти медіа вивчили нові ноутбуки зі складним екраном і пояснили, що Windows 11 виявилася не готовою для подібних пристроїв. Автори помітили, що представлені в кінці лета ASUS ZenBook Fold 17 і Lenovo ThinkPad X1 Fold 16 неправильно показують інтерфейс операційної системи.

«Створювали Windows 11 інженери поняття не мають, що робити з різними положеннями пристроїв у разі складного ПК», — розкритикували фахівці Microsoft. За їх словами, складні комп’ютери можуть стати девайсами майбутнього, але в американському виробнику ПО ігнорується їх існування. Автори встановили, що з-за цієї проблеми OEM-виробникам належить створювати власні інструменти та утиліти, які адаптують Windows 11 для пристроїв зі складними екранами.

На закінчення журналісти навели як приклад Google, яка «завзято працює» над оптимізацією та поліпшеннями Android для складних апаратів.

Наприкінці серпня аналітики TrendForce заявили, що складні пристрої отримають долю одного відсотка від ринку смартфонів у 2022 році. Згідно з прогнозом спеціалістів, до кінця 2024 року доля апаратів зі складним дисплеєм складе понад 2,5 відсотка.