Названо терміни появи супутникового зв’язку в iPhone за межами США

Apple запланувала розширити кількість країн, де працюватиме функція супутникового зв’язку на iPhone 14. Про це повідомляє видання MacRumors.

iphonee82881Журналісти тематичного порталу посилаються на швейцарське видання MacPrime. За словами авторів останнього, вони отримали інформацію від Apple, що функція супутникового зв’язку Emergency SOS з’явиться у нових країнах до кінця року.

Джерело не стало називати зразкову дату запуску опції за межами США та Канади, також він не зміг дізнатися про країни, в яких з’явиться підтримка Emergency SOS. Журналісти MacRumors спробували поставити питання про терміни запуску Apple, але не отримали оперативної відповіді. Фахівці припустили, що корпорації потрібен час, щоб погодити розгортання мережної інфраструктури та отримати дозвіл місцевої влади.

Функція зв’язку через супутники буде доступна для користувачів iPhone 14, у листопаді її запустять у США та Канаді. Опція дозволить зв’язатися з екстреними службами за умов відсутності стільникового покриття. Вартість послуги невідома, але Apple надаватиме її безкоштовно протягом двох років кожному покупцеві нового iPhone.

Раніше стало відомо, що нова функція супутникового зв’язку iPhone 14 буде недоступна в Росії. За словами аналітика Ельдара Муртазіна, спочатку Apple мусить отримати дозвіл від державних органів.