Microsoft прокоментувала розробку Windows 12

У Microsoft не стали розкривати інформацію щодо наступної номерної версії Windows. Про це повідомляє видання XDA Developers.

microsoft9a393Під час анонсу глобального оновлення Windows 11 американська компанія провела прес-конференцію. Представники преси запитали у генерального менеджера з маркетингу Аарона Вудмана, що він думає про Windows 12. Вудман прокоментував, що йому нічого не відомо про нову ОС і він не займається її розробкою, зазначивши, що IT-гігант зосереджений на підтримці актуальної ОС.

Журналісти наголосили, що Windows 11 навряд чи виявиться останньою версією Windows в історії, як про це заявляли деякі інсайдери. З чуток, у компанії зайняті ранньою розробкою Windows 12, яка отримає кодову назву Next Valley: для порівняння, поточна ОС мала кодову назву Sun Valley. Фахівці підсумували, що Вудман дійсно може не занурений у плани Microfot щодо системи наступного покоління, оскільки корпорація ще не займалася брендингом нового продукту.

Автори видання припустили, що Windows 12 вийде не раніше 2024 року. Це з тим, що Microsoft перейшла трирічний цикл оновлення своїх систем.

Наприкінці серпня журналісти The Verge з’ясували, що Microsoft вирішила давати поновленням для ОС Windows спрощені назви. Джерела розповіли, що в компанії раніше планували називати апдейти на честь людей чи тварин, проте вирішили, що це може заплутати користувачів.