Що скачати: 7 найкращих програм тижня

CyanogenMod Installer

Android

Гарна новина для тих, хто хоче прокачати свій Android: в Google Play з’явився інсталятор CyanogenMod — популярного мода, містить безліч приємних поліпшень системи (до того ж він дозволяє встановити останні версії Android на старі пристрої). Тепер процес прошивки пристрою значно спрощується: достатньо встановити епп на смартфон і допоміжну програму на комп’ютер, а далі слідувати інструкціям. Список підтримуваних пристроїв можна знайти тут.

 

Vine

Windows Phone

Twitter стримав обіцянку: у понеділок в магазині Windows Phone з’явився офіційний клієнт сервісу шестисекундного відео Vine. Відмінності від версії для iOS і Android трохи: головне — відсутність можливості зберегти знятий наполовину ролик, щоб повернутися до нього пізніше. Зате можна винести на робочий стіл плитку з окремими користувачами. Є привід кидати відмінно працює альтернативний клієнт 6sec? Немає. Але прихід сервісів, подібних Vine, на Windows Phone, безумовно, має допомогти адаптації платформи.


Facebook Messenger

Facebook серйозно оновив свій мобільний месенджер для iOS і Android, хоча доповнень всього два: перероблений в стилі iOS 7 дизайн (на думку користувачів Android — занадто яскраво і ріже очі) і прив’язка додатки до номера телефону. Останнє — кілька запізніла спроба Facebook застрибнути в модну нішу: WhatsApp регулярно користуються 350 млн осіб, а японський Line кожен квартал заробляє по $100 млн. Якщо і зможе скласти конкуренцію Facebook, то саме мобільні месенджери, і компанія явно не збирається відступати. При цьому перероблене додаток дійсно приємне і зручне — а ще в нього можна перейти з оновленого эппа Facebook в одне натискання. Якщо ви не користувалися нею раніше, то саме час спробувати. Месенджери, втім, теж не думають зупинятися у розвитку: на цьому тижні в популярному сервісі Viber (iOSAndroid) з’явилися стікери, підтримка планшетів на Android, передача голосових повідомлень і ще цілу купу приємних поліпшень.

iOS, Android

Airlike

На перший погляд додаток Airlike здається чистою магією. Ви направляєте один смартфон на інший, ви скидаєтеся фото з екрану, і воно тут же з’являється в іншому пристрої, — майже як в купленому Google Bump тільки не треба вдаряти одним смартфоном про іншого. На практиці не все так просто, і часто куди простіше відправити фото (або контакт) через один з месенджерів, а не чекати, поки два пристрої знайдуть одне одного в просторі. Втім, це не означає, що додаток — марна іграшка. Розробники з російської компанії Displairрозраховують після запуску Android-версії додати фінансовий сервіс, за допомогою якого можна буде пересилати кошти іншим людям, — і це виглядає як мінімум цікаво.

iOS

Moves

Зручний автоматичний крокомір-трекер нарешті з’явився на iOS в новому плоскому оформленні (Android-версія вийшла ще у вересні). Moves розпізнає, як ви рухаєтеся і де перебуваєте, а після дуже наочно відображає маршрут і статистику дня. Тепер для цього використовується і вбудований в iPhone 5S співпроцесор M7, що, за словами творців, допомагає заощадити до 40% енергії. Правда, на відміну від звичайних трекерів фізичної активності, які точно заміряють швидкість та відстань, Moves не вимагає постійного підключення до GPS, і тому і так не дуже ненажерливий.

iOS, Android

Shots of Me

Це і правда була не жарт: зовсім недавно гроза дівчаток-тінейджерів Джастін Бібер вклав $1,1 млн у розвиток соціальної мережі для підлітків Shots of Me, а на цьому тижні додаток нарешті запустилося. Результат не те щоб збиває з ніг, але кілька бентежить. У Shots of Me можна робити всього дві речі: спілкуватися з друзями (додаток вбудований чат, але в ньому чомусь ні стікерів) і знімати селфшоты на фронтальну камеру, відзначати тегами і відправляти результат в Twitter. А потім знову знімати — і ще, і ще: як і в модному серед американських підлітків додатку Pheedніхто не засудить за неналежну поведінку, навпаки. Коментарів немає, ніхто нікого не може образити, а якщо і є привід для розладу, то тільки в тому, що ранковий цибулю зібрав занадто мало лайків. І все-таки Shots of Me здається курйозом лише на перший погляд: фактично це ідеальна соціальна мережа. Дуже проста? Так. Мобільна? Так. Максимально спрямована на самопрезентацію? Так: вашим друзям більше нема чого читати ваші розумні статуси або пропущені через ефектні фільтри фотографії їжі, вони цікавляться вами і нічим іншим. Ніяких умовностей, нічого зайвого.

iOS

Keezy

Студія Elepath (автори відмінного Thinglist) придумала Keezy — елементарне додаток, здатне перетворити вас в бітбокс-машину. Після запуску Keezy ви побачите перед собою поле з восьми квадратів різних кольорів. Утримуйте палець на будь-якому з них, і iPhone включить мікрофон. Всі зроблені записи можна включати в якому довільному порядку. Звучить непереконливо? Але це правда весело. Дозвольте Реджі Уоттсу продемонструвати, як це працює: дивіться трейлер.

iOS

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *