5 найбільш скачуваних додатків для дизайнерів інтер’єрів у жовтні

Виникла геніальна ідея і потрібен зручний інструмент, щоб зафіксувати порив натхнення? Або показати добірку ідей замовнику, з яким ви проектуєте новий інтер’єр? Все це можна зробити з допомогою вашого iPhone і нашої сьогоднішньої добірки найпопулярніших додатків для дизайнерів.

top5

1. Houzz Interior Design Ideas — найпопулярніше додаток, назване компанією CNN «Вікіпедією інтер’єру та екстер’єру», має найбільшу ідей домашнього інтер’єру, містить більше 1 500 000 фотографій високого дозволу. Можна вибирати фотографії за стилем, кольором, особливостей приміщення і зберігати їх у збірники ідей — «ideabook». Крім того можна обговорити іншими професіоналами будь-яке питання або знайти фахівця, з яким зможете працювати надалі.

Houzz Interior Design Ideas1 Houzz Interior Design Ideas2 Houzz Interior Design Ideas3

Подробиці і посилання на скачування

2. Homestyler Interior Design — Надихайтеся приголомшливими дизайн-проектами, дізнавайтеся про тренди та тенденції, отримуйте поради від спеціалістів. Втілюйте в життя власні ідеї. Експериментуйте з 3D моделями реальних продуктів і квітів. Autodesk Homestyler піднімає дизайн інтер’єру на абсолютно новий рівень.

screen568x568

Подробиці і посилання на скачування

3. Autodesk SketchBook® Mobile — це професійне програми для малювання і креслення, розроблений для iPhone і iPod Touch. SketchBook® Mobile пропонує повний набір інструментів для малювання, володіє простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Використовуйте його для фіксації ідей або створюйте свої твори на ходу.

SketchBook Mobile1 SketchBook Mobile2 SketchBook Mobile3

Подробиці і посилання на скачування

4. Palettes — це потужний інструмент, з допомогою якого ви можете створювати і зберігати колірні палітри. Відмінно підходить для створення колірних схем. Тепер можна створити колірну палітру в будь-якому місці і в будь-який час. Ви можете створювати та зберігати будь-яку кількість панелей.

Palettes1 Palettes2 Palettes3

Подробиці і посилання на скачування

5. Adobe Ideas дає вам змогу малювати довільні векторні ілюстрації, де б ви не знаходилися. Замініть папір і ручку величезним віртуальним полотном, орієнтованим на кисті, чутливі до тиску пера. Ідеї можна синхронізувати з iCloud, а також ділитися ними в таких додатках як Behance і Photoshop Touch.

Adobe Ideas1 Adobe Ideas2 Adobe Ideas3

Подробиці і посилання на скачування