Новий рідер PocketBook Touch Lux Limited Edition — сучасний пристрій в розкішному виконанні

PocketBook Touch Lux Limited EditionPocketBook Touch Lux Limited Edition відкриває нову сторінку в історії електронного читання. Комфорт мультисенсорного дисплея Pearl HD з підсвічуванням екрану, що вже став для багатьох звичним, тепер втілено в новому, вартому уваги дизайні.

Новинка PocketBook Touch Lux Limited Edition буде продаватися в елегантній дерев’яній скриньці, в комплекті з обкладинкою з м’якої натуральної шкіри. Такий набір стане прекрасним подарунком для тих, хто цінує розкіш і комфорт.

У новинці краса поєднується з максимальною функціональністю. Рідер традиційно для компанії PocketBook підтримує більше 20 популярних текстових і графічних форматів, пропонує 47 корисних встановлених словників і 4ГБ вбудованої пам’яті.

Висока швидкість оновлення екрану і потужний процесор пристрою PocketBook Touch Lux Limited Edition дозволяє плавно і швидко перегортати сторінки, а функція підсвічування frontlight — насолоджуватися комфортним читанням незалежно від освітлення.

Управляти пристроєм просто, приємно і, головне, неймовірно зручно завдяки мультисенсорному дисплею і фірмового інтерфейсу PocketBook. Доступ в Інтернет через вбудований модуль Wi-Fi відкриває безмежні можливості не тільки для читання, але і для спілкування в соціальних мережах за допомогою сервісу ReadRate.

Таким чином, в PocketBook Touch Lux Limited Edition гармонійно поєднуються елегантність і широкі технічні можливості, а також перевірена якість і цікава дизайнерська концепція.

У Росії продажі PocketBook Touch Lux Limited Edition розпочнуться в середині грудня 2013 року. Пристрій буде поставлятися на російський ринок в коричневому кольорі. PocketBook Touch Lux Limited Edition стане чудовим новорічним подарунком для тих, хто цінує красу, якість і функціональність в гаджетах, пише gajet-x.ru. Рекомендована вартість пристрою складе 7990 рублів.

Відеоогляд PocketBook Touch Lux

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *