Один із творців Android Річ Міллер показав концепт смартфона, який мав першим отримати ОС від Google. Зображення пристрою опубліковано у Twitter Міллера.

Судячи з розкритих зображень, телефон мав отримати форм-фактор слайдера та фізичну клавіатуру, приховану під висувним екраном. Апарат був виконаний у чорно-зелених кольорах, мав окремі кнопки для запуску поштового клієнта та клавішу @.

Смартфон мав отримати назву Google G1. За словами Міллера, пристрій перебував у розробці за п’ять місяців до виходу першого iPhone. Підприємець уточнив, що після виходу смартфона Apple у Google відмовилися від концепції телефону-слайдера та зосередилися на випуску девайсу під кодовою назвою Dream.

Першим телефоном на базі Android виявився HTC Dream, випущений у США під назвою T-Mobile G у жовтні 2008 року. Апарат отримав 3,2-дюймовий TFT-дисплей, фізичну клавіатуру, процесор Qualcomm MSM7201A ARM11, 192 мегабайти оперативної та 256 мегабайт вбудованої пам’яті. Пристрій був оснащений камерою роздільною здатністю 3,2 мегапікселя.

У листопаді 2021 року блогер DongleBookPro показав прототип iPhone 4. Апарат відрізняється від девайса, що вийшов тим, що не має на задній панелі яблучка, що позначає логотип Apple.