IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Кількість Android-додатків зросла до 450 тисяч

27.05.2012

Сергій БРАЙЧЕВСЬКИЙ

Android

Згідно із заявою Google, обсяг контенту в Android Market наближається до асортименту цифрового магазину Apple App Store, і зараз тановить 450 тисяч додатків. Завдяки розширенню асортименту, кількість активацій Android-пристроїв зросла до 850 тисяч на день.

Ці цифри з'явилися в Twitter, у блозі старшого віце-президента Google Енді Рубіна (Andy Rubin), який зараз знаходиться на заході Mobile World Congress (MWC) в Барселоні (Іспанія) – щорічній, важливій для мобільного світу події, що проводиться у форматі конференції і виставки.

Як доказ того, що мобільна платформа Android продовжує набирати обороти, Рубін пише, що кількість додатків на цифровому онлайн-ринку компанії потроїлася в порівнянні з минулим роком, і зараз переступила за рівень 450 тисяч, наближаючись до рівня iOS-додатків (зараз лідер галузі Apple пропонує користувачам свого iTunes App Store 550 тисяч різних додатків).

Як відзначає пошуковий інтернет-гігант, щомісячно відбувається понад 1 мільярд завантажень Android-додатків користувачами 800 моделей різних пристроїв, при цьому окремі програми для Android та ігри є ексклюзивом для цієї платформи, про що детальніше можна дізнатися тут. На відміну від компанії Apple, додатками з магазина якої користуються тільки власники iPhone, iPad і iPod touch, Google при підрахунку враховує набагато більші обсяги пристроїв, які виробляються різними партнерами, Samsung і Motorola зокрема.

Завдяки співпраці з багатьма виробниками мобільного устаткування на базі Android, швидкість ухвалення платформи, за словами Рубіна, зросла на 250% в порівнянні з минулим роком, і зараз в середньому щодня активується близько 850 тисяч нових Android-пристроїв. Також він стверджує, що загальна кількість використовуваних Android-девайсів перевищує 300 мільйонів одиниць.

На главную