IT-клуб: техновости
Новости: Компьютеры, интернет, технологии, мобильные

Дата-центри не встигають задовольняти запити бізнесу

12.05.2012

Дата центр

Не дивлячись на квапне впровадження у дію нових центрів обробки даних, потреба в їх послугах все ще перевищує пропозицію, відзначають аналітики IDC. Частково це пояснюється зростанням популярності хмарних обчислень, а частково — недостатньою утилізацією наявних обчислювальних ресурсів.

На будівництво центру може йти до півтора років. Скоротити цей термін дозволяє застосування готових модулів — контейнерів. Аналітики рекомендують також активніше використовувати зовнішні ресурси: публічні хмари і розміщення устаткування в провайдерських центрах colocation. Втім, провайдери самі відчувають потребу в ресурсах, чому в довгостроковій перспективі ці рішення можуть виявитися невигідними.

Компаніям слід підвищувати ефективність використання наявних ресурсів. Віртуалізація і консолідація дають найкращі і швидші результати, але багато компаній вже широко їх упровадили. Нові технології охолоджування і постачання енергією — зокрема, поліпшення моніторингу — допоможуть скоротити споживання енергії. Багато центрів colocation Москва це, Петербург, чи інше велике місто РОсії, розширювалися поетапно і зараз можна було б проаналізувати розміщення устаткування, що склалося, що теж допоможе підвищити ефективність, вважають аналітики.

На главную